Światła wielkiego miasta z naszym udziałem

Światła wielkiego miasta z naszym udziałem

Ostatnio dostaliśmy propozycję udziału w audycji Światła wielkiego miasta prowadzonej przez Martynę Matwiejuk dla Radiowej Czwórki. Zaproszenie nas nieco zaskoczyło i omal nie zrezygnowaliśmy z udziału z powodu natłoku spraw, które mamy w tej chwili na głowie. Jednak absolutnie nie żałujemy udziału! Miło było porozmawiać o podróżach i mieście, które tak wielu turystów jeszcze nie odkryło. Poza tym dało to nam niezwykle pozytywnego kopa do dalszych działań. Tym bardziej, że rozmawialiśmy z osobą, która z pasją tworzy swoje materiały i opowiada o wszystkim z takim zaangażowaniem i ciekawością, że mamy ochotę od razu pakować rzeczy i wyruszać w drogę 🙂

Jeśli chcecie dowiedzieć się o jakim mieście było nam dane porozmawiać zapraszamy na stronę radia. Możecie tam odsłuchać całą audycję i posłuchać rozmowy z nami 🙂

Światła wielkiego miasta?

Jeśli jeszcze nie kojarzycie tego programu radzimy to zmienić! Słuchając audycji sami dowiedzieliśmy się wieeeelu ciekawostek, które nie są raczej wiedzą powszechną, a zdecydowanie warto je poznać. Cały cykl Światła wielkiego miasta jest dostępny na stronie radia do odsłuchania. A my gorąco polecamy odczyt również wcześniejszych materiałów przygotowanych przez Martynę.

My na pewno staniemy się stałymi słuchaczami audycji i z chęcią będziemy wyruszać w podróż po niezwykłych miejscach. Audycje mają swoją premierę w soboty o godzinie 10.05. Tych, którzy nie mogą jej odsłuchać w tym czasie uspokajamy – są one zapisane do późniejszego odsłuchania. W najbliższą sobotę razem z Martyną wybieramy się na zwiedzanie Kijowa i już nie możemy doczekać się tych podróżniczych smaczków! Chyba jeszcze bardziej dlatego, że Kijów mieliśmy odwiedzić trzykrotnie i do tej pory nie dane nam było tego zrobić… (oh ta pandemia…)

A jeśli dobrniecie do niej dajcie koniecznie znać jakie są Wasze wrażenia i czy odwiedziliście miasto o którym rozmawialiśmy! My oczywiście przygotowaliśmy wpis, który zainicjował całe to zamieszanie, a który opisuje miejsca, które polecamy i daje nieco światła na ich historię.